Oferta pracy – magazynier „Vollgut“2018-08-10T15:07:17+00:00

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kompletacja pod wysyłkę transporterów zawierających pełne butelki,

  • obsługa skanera,

  • jazda wózkiem widłowym,

  • utrzymywanie porządku w strefie pracy.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na stanowisku komisjonera,

  • brak przeciwwskazań zdrowotnych,

  • uprawnienia na wózki widłowe,

  • wysoka motywacja do pracy,

  • gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu,

  • samochód będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na warunkach niemieckich – niemiecki pracodawca (nie w delegacji)

  • wynagrodzenie od 9,00 Euro/ godz. brutto

  • zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy

  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora

  • pomoc w dopełnieniu formalności w Niemczech związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych

  • możliwość awansu pionowego uzależnionego od znajomości języka niemieckiego

  • możliwość zrobienia prawa jazdy na samochód ciężarowy na koszt pracodawcy

  • udział w darmowych szkoleniach

MIEJSCE PRACY:

Niemcy

Uprawnienie na wózek widłowy TAKNIE