Oferta pracy – komisjoner2018-08-10T14:57:40+00:00

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowanie zamówień do wysyłki wg komend podawanych w systemie słuchawkowym,

  • obsługa wózka widłowego niskiego unoszenia,

  • dbanie o porządek w miejscu pracy

WYMAGANIA:

  • uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym (również w jęz. niemieckim)

  • umiejętność szybkiego uczenia się

  • dobra organizacja pracy

  • wysoka motywacja do pracy

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na warunkach niemieckich – niemiecki pracodawca (nie w delegacji)

  • wynagrodzenie od 9,00 Euro/ godz. brutto

  • zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy

  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora

  • pomoc w dopełnieniu formalności w Niemczech związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych

  • możliwość awansu pionowego uzależnionego od znajomości języka niemieckiego

MIEJSCE PRACY:

Nadrenia-Północna Westfalia, Niemcy