Oferta pracy – branża meblarska2018-08-10T15:04:14+00:00

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • dowóz i składanie mebli kuchennych u klienta

WYMAGANIA:

  • zdolności rzemieślnicze

  • umiejętność szybkiego uczenia się

  • dobra organizacja pracy

  • wysoka motywacja do pracy

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na warunkach niemieckich – niemiecki pracodawca (nie w delegacji)

  • wynagrodzenie od 9,00 Euro/ godz. brutto

  • zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy

  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora

  • pomoc w dopełnieniu formalności w Niemczech związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych

  • możliwość awansu pionowego uzależnionego od znajomości języka niemieckiego

  • możliwość zrobienia prawa jazdy na samochód ciężarowy na koszt pracodawcy

  • udział w darmowych szkoleniach

MIEJSCE PRACY:

Hamburg, Niemcy

zdolnosci manualne w rzemiosle TAKNIE