Állásajánlat – komissiozó2018-08-10T15:22:50+00:00

MUNKAKÖRI LEÍRÁS:

  • megrendelések kiküldésre való előkészítése a fejhallgató rendszerben megadott utasítások szerint

  • kis magasságra emelő villástargonca kezelése

  • rendfenntartás a munkahelyen

KÖVETELMÉNYEK:

  • motoros meghajtású targonca vezetésére vonatkozó jogosultság (német nyelven is)

  • gyors tanulás képessége

  • jó munkaszervezés

  • nagy motiváció munka iránt

  • hasonló állásban szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent

  • B kategóriájú jogosítvány előnyt jelent

AZ AJÁNLATUNK:

  • foglalkoztatás német feltételek szerint – német munkáltató (nem kiküldetésben)

  • díjazás bruttó 9,00 Euro óradíjtól

  • szállás Németország területén a munkahely közelében

  • a járulékokat és az adókat a Munkáltató fizeti Németországban

  • lengyel nyelvű koordinátor segítsége

  • segítség a Németországban történő lakcím-, adószám- és egészségügyi pénztár bejelentéssel kapcsolatos ügyintézésben

  • előléptetés lehetősége a német nyelvtudástól függően

MUNKAHELY:

Észak-Rajna-Vesztfália, Németország

JELENTKEZZEN NÁLUNK:

permission to operate an electric powered forklift YESNO

experience as commissioning agent YESNO